Česká Lípa doma porazila Teplice

18.09.2016 v rubrice "Á" tým TJ NAREX | Komentáře nejsou povoleny

Ve 2 kole 3.KLB přivítala Česká Lípa na domácí půdě soupeře z Teplic. Začátek utkání vyšel domácím výborně, když v první čtveřici získal bod jak Vláďa Ludvík (513), tak Josef Rubanický (516). Ve druhé čtveřici se bod povedlo získat Petrovi Steinzovi (541). Marek Kyzivát (510) se soupeřem naopak o 10 kuželek prohrál. Po čtyřech hráčích byl stav 3-1 pro Českou Lípu s náskokem 52 kuželek. V první půli posledních náhozů se však domácím hráčům nedařilo a náskok 52 kuželek se rychle rozplynul. Hosté po půli dokonce o 40 kuželek vedli. Ve druhé půli však domácí hráči zabraly a dokázaly vývoj utkání otočit. Martin Najman nahrál nakonec 544 kuželek, Mirek Malý 538 kuželek.

V příštím kole 3.KLB zavítá Česká Lípa do Ústí nad Labem, kde se utká s týmem Trnovan.